space
   
szkolenia projektowaniaPOWRÓT DO WYBORU TYPU KURSU

KURS ARCHITEKT WNĘTRZ
( Kurs Vectorworks Architect )
Projektowanie wnętrz z programem Vectorworks od podstaw.

SZKOLENIE DLA WSZYSTKICH OSÓB POCZĄTKUJĄCYCH!
Szkolenie dedykowane jest osobom początkującym oraz architektom, studentom jak i osobom poruszającym się w świecie nieruchomości i architektury, którzy chcieliby przenieść swoją wiedzę w 2D i 3D. Uczymy od zupełnych podstaw!!!
Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje od nas indywidualny 60-cio dniowy kod licencyjny do programu.

Vectorworks Architect oferuje projektantom i architektom kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania, modelowania, udostępniania i dokumentowania projektów. Wersja branżowa Architect wyposażona jest we wszechstronne narzędzia przeznaczone do rysowania w 2D, modelowania w 3D, budowania modeli BIM, tworzenia dokumentacji technicznej i zestawień kalkulacyjnych oraz efektownych renderów. Praca nad dowolnym typem projektu odbywa się w elastycznym i niezawodnym środowisku roboczym, umożliwiającym szeroki zakres współpracy między członkami zespołu oraz specjalistami z różnych dziedzin. Vectorworks to jeden z najlepszych programów BIM w branży, ponieważ bazuje na procesie twórczym architekta. Nasze oprogramowanie CAD/BIM pozwala na konceptualizację pomysłów, edycję i analizę projektu oraz jednoczesne generowanie rysunków, harmonogramów i detali technicznych, w tym szczegółów i rozwiązań konstrukcyjnych. Prezentacja w formie panoramy 360𝇈 może przenieść klienta do wnętrza projektu. Projektanci chętnie wybierają oprogramowanie Vectorworks Architect, ponieważ zapewnia im rozwiązania wspierające ich proces twórczy oraz oferuje im solidny zestaw funkcji i narzędzi usprawniających przebieg pracy i poprawiających cały proces projektowy.

pdf broszura-2019-architektura.pdf
pdf broszura-2019-wnetrza.pdf
www.vectorworks.net/pl/2019
www.youtube.com/channel/UCk7LB9c4KzRRBgbGknk0NAw
www.youtube.com/watch?v=EIoLl5bicWY
www.youtube.com/watch?v=TXQY4wwiF7M

Zapisy - zakładka ZAPISY

Terminy kursów w zakładce TERMINARZ SZKOLEŃ (wszystkie osoby, które chcą uczestniczyć tylko w części komputerowej z Vectorworks dołączają do standardowego kursu na część komputerową).
Każdy kurs z Vectorworks trwa 8 dni po 7 h dziennie = 56 h zegarowych - 75 h dydaktycznych.
KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ CENNIK
PROGRAM KURSU

* Mamy kameralne grupy do 10 osób na szkoleniu.