space
   

ARCHITEKCI - BYDGOSZCZ
( kurs projektowanie wnętrz Bydgoszcz )

kurs projektowanie wnętrz Bydgoszcz inż. arch. Maciej Sybilski - architekt, grafik, programista, ale przede wszystkim miłośnik architektury mieszkaniowej i wykorzystywania nowych technologii w architekturze.
Absolwent Politechniki Łódzkiej na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska na kierunku Architektura. Pracę dyplomową napisał w Instytucie Architektury i Urbanistyki.
Od 2015 roku prowadzi własną działalność, w ramach której współpracuje z innymi pracowniami nad projektami architektury mieszkaniowej i wnętrz mieszkalnych. Specjalizuje się w prezentacji projektów w formie fotorealistycznych wizualizacji oraz makiet wykonywanych metodą druku 3D.

kurs projektowanie wnętrz Bydgoszczmgr inż arch. Remigiusz Łangowski
Z wykształcenia mgr inż. budownictwa oraz architekt. Przez 5 lat prowadził blog architektoniczno-budowlany; pracował w jednej z bydgoskich pracowni projektowych. Obecnie pisze artykuły dla miesięcznika Murator. Jako freelancer wykonuje projekty graficzne identyfikacji wizualnej.
W swoim najnowszym projekcie teoriakoloru.pl http://teoriakoloru.pl/ zaraża pasją odkrywania kolorów. Jest fanem SketchUp’a. Dzięki zdobytemu wykształceniu architektoniczno-budowlanemu, dzieli się z uczestnikami kursów holistycznym spojrzeniem na obiekt budowlany, w którym konstrukcja, architektura i wnętrze stanowią integralną całość.