space
   

ARCHITEKCI - GDAŃSK
( kurs projektowanie wnętrz Gdańsk )

kurs projektowanie wnętrz Gdańsk mgr inż. arch. Anna Stasiak Architekt, architekt wnętrz i nauczyciel z powołania. Tytuł magistra inżyniera architekta zdobyła na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej w 2016 roku. Tytuł licencjata sztuk pięknych obroniła na kierunku Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku w 2017 roku.
Podczas studiów uczyła się m. in. na: Yildiz Technical University w Stambule, Czech Technical University w Pradze, Cairo University i University of Belgrade.
Obecnie jest doktorantką na wydziale Architektury na Politechnice Gdańskiej. W badaniach skupia się na tematyce odzyskiwania i zarządzania przestrzeniami zdegradowanymi w miastach Europy.
W swojej karierze zawodowej prowadziła zajęcia na Politechnice Gdańskiej i uczyła w Liceum Plastycznym w Bydgoszczy. Obecnie prowadzi zajęcia ze studentami na Wydziale Architektury w Sopockiej Szkole Wyższej oraz zajęcia związane z projektowaniem graficznym i projektowaniem reklamowym w jednym z Gdańskich techników. Poza nauczaniem zajmuje się projektowaniem wnętrz oraz grafiki użytkowej. Przykłada dużą wagę do estetyki pracy, skupia się na detalach projektu i potrzebach klienta.