space
   

ARCHITEKCI - KATOWICE
( kurs projektowanie wnętrz Katowice )

kurs projektowanie wnętrz Katowice mgr inż. arch. Żaneta Kula – dyplom architekta otrzymała na Politechnice Rzeszowskiej. Stale doskonali swój warsztat zawodowy i umiejętności w krakowskich pracowniach projektowych. Miała okazje pracować przy projektach architektonicznych o różnej funkcji począwszy od domów jednorodzinnych po biura, hotele, stacje paliw, hale przemysłowe oraz przy projektach wnętrz dla inwestorów prywatnych. Brała udział w licznych warsztatach i szkoleniach z zakresu architektury kubaturowej i wnętrz.
„Z zamiłowania zajmuję się projektowaniem wnętrz - ta dziedzina sprawia mi największą satysfakcję. W projektowaniu cenię sobie funkcjonalność i ponadczasowość. Dążę do tworzenia wnętrz pięknych ale też praktycznych. Preferuję nowoczesną stylistykę, lecz nie boję się eksperymentować i łączyć różne style. Jestem miłośniczką z pozoru starych, bezwartościowych rzeczy i mebli - w wolnych chwilach staram się przywracać im drugie życie”.
Z pasją oddaje się projektowaniu, chętnie dzieli się doświadczeniem oraz jest otwarta na nowe wyzwania.

kurs projektowanie wnętrz Katowice mgr Zbigniew Czyż - architekt wnętrz, projektant mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz, twórca projektów z zakresu projektowania wystawienniczego oraz projektów koncepcyjnych dla przestrzeni publicznych. Kurator wydarzeń artystycznych w zakresie projektowania - m.in " Design + Nad Wisłokiem", "Design w Galerii r_z". Wykładowca w Pracowni Design'u na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego.
Dyplom uzyskał na Wydziale Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, w I Pracowni Projektowania Mebla oraz Elementów Wyposażenia Wnętrz pod kierunkiem prof. Romana Kurzawskiego w 2011 roku.
Od 2011 prowadzi pracownię projektową specjalizując się m.in w projektowaniu wnętrz mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Posiada liczne realizacje projektów wnętrz zarówno w Polsce jak i za granicą.