ARCHITEKCI - KRAKÓW
( kurs projektowanie wnętrz Krakow )

kurs projektowanie wnętrz Kraków inż. arch. Gabriela Błońska
Architekt wnętrz, projektantka mebli w firmie Pytlakmeble, ukończyła studia na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej. Doświadczenie zdobywała współpracując z Architektami z Warszawy - "Dom i styl" Dorota Lech, z Łodzi - Agnieszka Pierzchała i z Poznania - Sandra Piasny.
Jej projekty mebli wielokrotnie widniały na stronach magazynu „Weranda”, projektowanie to jej pasja, która bierze początek z czasów dzieciństwa, kiedy pracowała ze swoim tatą w zakładzie stolarskim: „Każdy projekt to moja inspiracja, a nadzór nad meblem, który powstaje jest moim wyzwaniem. Doświadczenie nauczyło mnie więcej niż sama edukacja. Wnętrze zaczynam rozumieć, kiedy się z nim spotykam”.
Interesuje się rysunkiem odręcznym i grafiką 3d. Biegle zna programy: Sketchup, 3ds Max, Archicad, Autocad, Photoshop, a każdą wolną chwilę spędza z dziećmi i mężem.

Architekt pomocniczy w Krakowie:
mgr inż. arch. Żaneta Kula – dyplom architekta otrzymała na Politechnice Rzeszowskiej. Stale doskonali swój warsztat zawodowy i umiejętności w krakowskich pracowniach projektowych. Miała okazje pracować przy projektach architektonicznych o różnej funkcji począwszy od domów jednorodzinnych po biura, hotele, stacje paliw, hale przemysłowe oraz przy projektach wnętrz dla inwestorów prywatnych. Brała udział w licznych warsztatach i szkoleniach z zakresu architektury kubaturowej i wnętrz.
„Z zamiłowania zajmuję się projektowaniem wnętrz - ta dziedzina sprawia mi największą satysfakcję. W projektowaniu cenię sobie funkcjonalność i ponadczasowość. Dążę do tworzenia wnętrz pięknych ale też praktycznych. Preferuję nowoczesną stylistykę, lecz nie boję się eksperymentować i łączyć różne style. Jestem miłośniczką z pozoru starych, bezwartościowych rzeczy i mebli - w wolnych chwilach staram się przywracać im drugie życie”.
Z pasją oddaje się projektowaniu, chętnie dzieli się doświadczeniem oraz jest otwarta na nowe wyzwania.