space
   

ARCHITEKCI - KRAKÓW
( kurs projektowanie wnętrz Krakow )

kurs projektowanie wnętrz Kraków mgr inż. arch. Gabriela Błońska
Wyróżniona absolwentka kierunku Architektura na Wydziale Politechniki Krakowskiej z tytułem: mgr. inż. architekt. Obecnie projektant wnętrz i mebli w firmie Pytlak Meble.
Jej projekty wielokrotnie widniały na stronach magazynu “Weranda”. Projektowanie to jej pasja, która bierze początek z czasów dzieciństwa, kiedy pracowała ze swoim tatą w zakładzie stolarskim: „Każdy projekt to moja inspiracja, a nadzór nad wnętrzem, które powstaje jest moim wyzwaniem”. Projektowanie opiera na funkcji i ergonomii, które dostosowane są dla użytkowników.
Interesuje się rysunkiem odręcznym oraz grafiką 3d.
Biegle zna programy: Sketchup, 3ds Max, Archicad, Autocad i Photoshop.

Architekt pomocniczy w Krakowie:
mgr inż. arch. Żaneta Kula – dyplom architekta otrzymała na Politechnice Rzeszowskiej. Stale doskonali swój warsztat zawodowy i umiejętności w krakowskich pracowniach projektowych. Miała okazje pracować przy projektach architektonicznych o różnej funkcji począwszy od domów jednorodzinnych po biura, hotele, stacje paliw, hale przemysłowe oraz przy projektach wnętrz dla inwestorów prywatnych. Brała udział w licznych warsztatach i szkoleniach z zakresu architektury kubaturowej i wnętrz.
„Z zamiłowania zajmuję się projektowaniem wnętrz - ta dziedzina sprawia mi największą satysfakcję. W projektowaniu cenię sobie funkcjonalność i ponadczasowość. Dążę do tworzenia wnętrz pięknych ale też praktycznych. Preferuję nowoczesną stylistykę, lecz nie boję się eksperymentować i łączyć różne style. Jestem miłośniczką z pozoru starych, bezwartościowych rzeczy i mebli - w wolnych chwilach staram się przywracać im drugie życie”.
Z pasją oddaje się projektowaniu, chętnie dzieli się doświadczeniem oraz jest otwarta na nowe wyzwania.