space
   

ARCHITEKCI - ŁÓDŹ
( kurs projektowanie wnętrz Łódź )

kurs projektowanie wnętrz Łódź mgr inż. arch. Adam Kisiel - właściciel pracowni projektowej AK Arch, trener i wykładowca szkoleń z projektowania wnętrz, architekt z doświadczeniem i pasją uwielbiany przez kursantów za cierpliwość i indywidualne podejście. Specjalizuje się w projektowaniu zarówno dużych kubatur budynków, domów, lokali użytkowych jak i wnętrz mieszkalnych o typowo męskim charakterze.
Absolwent studiów z zakresu architektury i urbanistyki na Politechnice Łódzkiej, przez kilka lat swoje doświadczenie zdobywał w łódzkich pracowniach architektonicznych. Uwielbia projektować domy jednorodzinne oraz minimalistyczne wnętrza.
Świetnie porusza się we wszystkich architektonicznych programach komputerowych, mistrz rysunku, który zachęca do działania każdego uczestnika szkolenia.
Jeszcze jako freelancer zdobył pierwsze miejsce w konkursie Patio (BAIŚ PŁ) oraz został finalistą konkursu na projekt wnętrza biblioteki Politechniki Łódzkiej.

kurs projektowanie wnętrz Łódźmgr inż. arch. Agnieszka Glapińska absolwentka kierunku Architektura i Urbanistyka z tytułem zawodowym: inżynier architekt na Uniwersytecie Technologiczno – Przyrodniczym w Bydgoszczy oraz studiów magisterskich w Instytucie Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej.
Swoje doświadczenie zdobywała już w trakcie studiów w pracowniach architektonicznych oraz współpracujżc z salonami zajmujżcymi się sprzedażą artykułów wyposażenia wnętrz. Uczestniczyła przy projektowaniu: domów jednorodzinnych, obiektów użyteczności publicznej (w szczególności przestrzeni biurowych typu open – space) oraz obiektów przemysłowych.
W projektowaniu ceni indywidualizm, prostotę rozwiązń oraz dokładne sprecyzowanie profilu socjologicznego użytkownika danej przestrzeni. Architektura jest dla niej pasją i dziedziną w której łączy wiedzą techniczną, humanistyczną, artystyczną wraz z ciekawością otaczającego świata. Obecnie działa na rynku łódzkim przy tworzeniu wizualizacji wnętrz oraz dokumentacji projektowej.