space
   

ARCHITEKCI - POZNAŃ
( kurs projektowanie wnętrz Poznań )

kurs projektowanie wnętrz Poznań mgr. inż. arch. Sebastian Skrzydliński
Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej. Przez 4 lata przewodniczący Koła Naukowego Studentów Architektury, gdzie m.in. organizował prelekcje najlepszych polskich architektów - ARCHIczwartki oraz zrealizował obiekt demonstracyjno-badawczy - Pawilon Naturalny, we współpracy z czołowymi markami z międzynarodowej branży budowlanej.
Na co dzień związany z poznańskim deweloperem, gdzie skupia się na projektowaniu przestrzeni przemysłowych i biurowych. Od początku studiów oraz praktyki zawodowej związany z programem SketchUp, który ceni za funkcjonalność, wszechstronność i sprawność w modelowaniu trójwymiarowym.

kurs projektowanie wnętrz Poznańmgr arch. Marta Hartwich
Absolwentka wydziału Architektury Wnętrz i Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Artystyczny). Doświadczenie zawodowe już od kilku lat zdobywa w podpoznańskiej pracowni projektowej oraz w indywidualnych działaniach na płaszczyźnie architektury i architektury wnętrz.
Jedna z najlepszych trenerów prowadzących szkolenia z projektowania wnętrz, zaraża pasją, chętnie dzieli się doświadczeniem z uczestnikami i jest bardzo pomocna na każdym etapie projektowym. W Poznaniu prowadzi część teoretyczną oraz rysunek. Oprócz projektowania pasjonuje się wyrobami ze szkła i witrażem. W tej dziedzinie realizuje się w autorskiej pracowni fusingu, tworząc talerze, patery i inne pochodne szklane formy. Lubi minimalizm i architekturę nowoczesną.