space
   

ARCHITEKCI - SZCZECIN
( kurs projektowanie wnętrz Szczecin )

kurs projektowanie wnętrz Szczecin mgr inż. arch. Michalina Kaczmarek - Absolwentka Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Wieloletnie doświadczenie w zakresie architektury wnętrz i krajobrazu zdobywała już w czasie studiów.
Energetyczna osoba, która z zaciekawieniem podejmuje nowe wyzwania. Jej praca staje się efektywna dzięki samodzielności, profesjonalizmowi i bardzo dobrej organizacji pracy. Charakteryzuje się analitycznym myśleniem, pozytywnym nastawieniem do pracy i łatwością nawiązywania kontaktów.
Każdy projekt traktuje jak wyzwanie, które ma za zadanie spełnić wszelkie potrzeby i wymagania inwestorów uznając przestrzeń, w której się znajdują jako ponadczasową i w pełni funkcjonalną. Przy czym zachowuje najwyższą staranność w spełnianiu przepisów i norm prawnych.
Fanka takich programów jak: SketchUP, AutoCAD, Inventor, Photoshop.
Zawodowo projektantka CAD urządzeń placów zabaw oraz freelancerka nie bojąca się wyzwań w dziedzinie architektury krajobrazu i wnętrz. Z zamiłowania grafik i fotograf. W ciągu swojej kariery zawodowej stawiała na rozwój w obszarze swojej specjalizacji a także wychodziła w stronę innych kierunków samorozwoju.