space
   

Projektowanie wnętrz online

projektowanie wnętrz online

Budując, kupując dom lub mieszkanie, zwykle decydujemy się na jego remont, aby dostosować stylistykę nowego M do naszych upodobań i preferencji. Podobnie w przypadku, gdy obecny wystrój przestał być funkcjonalny lub zwyczajne się znudził. Jeżeli mamy z góry określone elementy wnętrza to wystarczy zatrudnić ekipę remontową i wskazać im co mają zrobić, jeśli jednak wyobraźnia przestrzenna nie jest naszą mocną stroną, z pewnością wielu z nas bierze pod uwagę zlecenie tego zadania profesjonalnym architektom. Aby uprościć sposób komunikacji oraz skrócić czas realizacji inwestycji, najprościej zamówić projekt wnętrz online.

Współpraca z architektem
Do realizacji projektu, bez znaczenia online czy tradycyjną drogą, niezbędne będzie rzetelne wymiarowanie pomieszczeń oraz określenie budżetu przeznaczonego na remont. W następnej kolejności architekt poprosi o opisanie naszego gustu i preferencji co do stylistyki oraz sprzętów, jakie mają być wykorzystane we wnętrzach, a najlepiej dołączenie kilku przykładowych zdjęć innych realizacji, które nam się podobają.
Projektanci, korzystając z przekazanych materiałów, przygotują rzuty techniczne, realistyczną wizualizację komputerową oraz listę mebli i elementów wyposażenia określonych w projekcie.

Zalety projektu online
Zamówienie projektu przez Internet ma szereg dodatkowych atutów: możemy wybrać doświadczonego i uzdolnionego designera, którego realizacje odpowiadają naszym gustom, mimo że jego pracownia jest na drugim końcu Polski - odległość nie jest głównym kryterium wyboru specjalisty. Kontakt z projektantem odbywa się szybko i bezproblemowo za pośrednictwem telefonu, Skype, lub poczty elektronicznej - bez straty czasu na dojazdy. I chociaż praca na miejscu z pewnością jest wygodna dla inwestora, zdejmuje z jego barków część obowiązków, chociażby wymierzenie mieszkania lub domu, to współpraca zdalna wielokrotnie skraca czas projektu.

Warto korzystać z dobrodziejstwa Internetu także w zakresie zlecenia aranżacji pomieszczeń w naszym domu. Niejednokrotnie pozwala to zaoszczędzić zarówno czas, jak i fundusze, które można przeznaczyć na wystrój.