KTO MOŻE UCZESTNICZYĆ
( kurs architekt wnętrz )

W kursie z "Projektowania Wnętrz dla osób początkujących (z programem Vectorworks)”, „Wakacyjnym” i z "Projektowana Mebli" może uczestniczyć każda osoba, która w jakikolwiek sposób interesuje się wspomnianą tematyką. Nie trzeba posiadać specjalistycznej wiedzy, aby zacząć kurs, gdyż jest on realizowany od podstaw, a zakres materiału, który Państwo zdobędą realizowany jest niejednokrotnie w niektórych szkołach przez cały rok.

Po ukończeniu kursu każdy uczestnik zdobędzie odpowiednią i niezbędną wiedzę, aby samodzielnie projektować wnętrza, oczywiście nie można „siedzieć z założonymi rękoma”, trzeba dalej kształcić się w tym temacie, uczestniczyć w konferencjach, wydarzeniach i doskonalić programy komputerowe, ale jeśli zrobimy ten pierwszy krok, dalsza przygoda z architekturą z pewnością nabierze tempa!

Nasze kursy opracowane są w taki sposób, aby przy minimum czasu zdobyć maksimum wiedzy potrzebnej w tym zawodzie, skupiamy się tylko na konkretach, uczymy skutecznie i obrazowo, a przy tym ciekawie, zarażając pasją jaką są piękne wnętrza.

Szkolenia na samym programie Vectorworks (bez wcześniejszej teorii i rysunku) są przeznaczone dla architektów, naszych byłych kursantów i wszystkich innych osób, które znają podstawy ergonomii oraz zasady rysunku technicznego.