space
   

Dlaczego szkolimy na programie Vectorworks Architect lub Landmarkt?
( Szkolenie Vectorworks Architect )

Czy znasz takie sławy ze świata architektury jak Zaha Hadid, Ryue Nishizawa czy Daniel Libeskind? 
A czy wiesz że one pracują na Vectorworks!
Dom mody Chanel wykorzystuje Vectorworks do projektowania wnętrz swoich butików i flakoników perfum np. kultowych perfum Chanel N° 5. 
A Złota 44 w Warszawie brzmi znajomo? To też Vectorworks…

To najbardziej wszechstronny pakiet CAD, więcej argumentów:

1. Praca nad projektem tylko w jednym programie.

Nie musisz kupować trzech programów, aby w jednym stworzyć model, w drugim dokumentację projektową, a w trzecim wizualizacje! W Vectorworks są wszystkie opcje w jednym! To połączenie SketchUp z Archicad oraz 3ds Max. Czyli trzech programów do modelowania, dobrej dokumentacji projektowej oraz wizualizacji.

2. Niższe koszta programu: kupując trzy programy może się okazać, że musisz wydać 20 000- 40 000 tys. zł!
U nas w przypadku zakupu programu za cenę 14400,00 PLN netto za licencję + 3170 PLN netto za 1 rok pakietu VSS masz już wszystko (uwaga - dla absolwentów kursów ON-ARCH oferujemy -30% rabat na całość zestawu!). Nie ma na rynku dobrych darmowych programów (niektóre reklamują się jako darmowe bazując na reklamach producentów np. mebli), niestety profesjonalny program kosztuje, zatem zainwestuj raz a dobrze, bez martwienia się o przyszłość.

Czemu jest to inwestycja w przyszłość? Program oparty jest na technologii BIM, czyli „Building Information Modelling” to zarządzanie informacją na każdym etapie procesu inwestycyjnego, począwszy od koncepcji, przez wszystkie etapy projektowania » artykuł czym jest BIM »  http://www.obud.pl/art,16744,nowe-inwestycje-w-systemie-bim-czyli-przyszlosc-projektowania-mieszka-,d_prawo

https://sztuka-architektury.pl/article/7551/co-to-jest-bim

Konferencje na temat projektowania przyszłości na BIM »
https://projektowaniebim.pl/trendy-przyszlosc-bim/
https://projektowanieprzyszlosci.pl

Pamiętaj! Nie musisz kupować programu po kursie, jest to dodatkowa opcja, może nie masz na początek wystarczających środków lub boisz się że wydasz pieniądze a z programu nie skorzystasz? Zatem możliwa jest opcja leasingowa z której możesz zrezygnować każdego miesiąca. Więcej o leasingu programu poniżej.
3. Vectorworks to nowość na rynku Polskim (program z USA), która szturmem podbija "salony architektury”, zatem inwestując w wiedzę z najnowszych programów do projektowania wnętrz imponujesz przyszłemu pracodawcy i wzbogacasz swoje CV.
4. Zintegrowane projektowanie w 2D i 3D
5. Modelowanie 3D
6. Największy na rynku import innych formatów min. dwg, pdf, 3Ds, obj, SkechUp, Revit, IFC
7. Narzędzia dedykowane dla projektantów wnętrz
8. Możliwości generowania rozbudowanej dokumentacji technicznej oraz zestawień i kosztorysów (BIM) - tego nie ma w innych programach!
9. Wizualizacje na wysokim poziomie, możliwość tworzenia panoramy 360 oraz spaceru wirtualnego!
A Vectorworks Landmarkt to jedno z najlepszych narzędzi do projektowania Ogrodów!

Przeczytaj ciekawe artykuły o Vectorworks w Polsce:
https://www.whitemad.pl/wielu-architektow-o-tym-marzylo-vectorworks-2018-wchodzi-polski-polsku/ http://www.propertydesign.pl/wyposazenie/139/vectorworks_2018_wchodzi_do_polski_czy_zawojuje_architektow,15575.html https://www.muratorplus.pl/technika/programy/vectorworks-2018-juz-w-polsce-aa-H9aM-J4dt-f7VR.html

Ważnym czynnikiem jest również koszt, a "jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze”.
Na przestrzeni ostatnich 10 lat zweryfikowaliśmy rynek poparty opiniami naszych kursantów, którzy jasno precyzują swoje potrzeby: "chcemy programu komputerowego, który po kursie będzie w cenie poniżej 10 000 zł i który będzie zawierał w sobie wszystko”. 

Wiele osób które ukończyło inne kursy komputerowe wraca do nas, ponieważ okazuje się, że nie dostosowali wyboru programu do również własnych możliwości finansowych, inwestując czas i pieniądze w kursy z programów, które kosztują powyżej 30 000 zł stwierdzają, że wolą coś tańszego, ale równie profesjonalnego, co nie zrujnuje ich budżetu. 

Dlatego od zawsze wybieramy programy na których pracują architekci na całym świecie na bardzo dobrym zaawansowanym poziomie oraz w przystępnej cenie. 

Dzięki temu, że prowadzimy szkolenia w całej Polsce, a liczba naszych kursantów z roku na rok rośnie, mamy tak ogromne zniżki na program.

ILE KOSZTUJE PROGRAM I JAK MOŻNA WYKUPIĆ LICENCJE?
Pamiętaj, że my w ramach kursu dajemy kursantom indywidualny klucz licencyjny na minimum 60 dni!
Cena programu u producenta to koszt 17 570 zł netto, dla naszych kursantów mamy cenę 13 019 zł netto!!
Zatem o 4551 zł mniej!
W celu zakupu licencji wieczystej Vectorworks Architect lub Landmark napisz do nas maila, a my prześlemy szczegóły: biuro@on-arch.pll

LEASING PROGRAMU:
Nie chcesz kupować licencji wieczystej?, mamy dla Ciebie opcje leasingu, płacisz za program w równych miesięcznych ratach na koniec go wykupując na własność. Możesz zrezygnować wtedy w każdej chwili. Jeśli chcesz zapytać o szczegóły to wyślij maila na adres: biuro@on-arch.pll