space
   

ARCHITEKCI - WARSZAWA
( kurs projektowanie wnętrz Warszawa )

kurs projektowanie wnętrz WarszawaMgr Inż. Arch. Emilia Szczudło Skorupska
Architekt z zawodu, wykształcenia i pasji. Projektując stawiam na funkcjonalność połączoną z estetyką i pięknem naturalnych materiałów.
Zdobyta wiedza na kierunku Architektura i Urbanistyka na wydziale Politechniki Opolskiej ukończona dyplomem Inżyniera oraz na Politechnice Poznańskiej z dyplomem magistra otworzyła mi drzwi do szerokiego świata Architektury, który rozpoczyna się od estetyki, przechodzi przez grafikę, malarstwo i sztukę napotykając na trudy budownictwa i konstrukcji, a kończy na formie użytkowej w postaci przestrzeni.
Inspiracje do tworzenia znajduję podczas podróży, ale również w obrazach, a przede wszystkim w człowieku. To z myślą o nim powstało moje Studio – z myślą o tworzeniu unikatowej przestrzeni spersonalizowanej na podstawie osobowości, charakterze, stylu życia przyszłego użytkownika.
Doświadczenie zdobywałam jako Asystent Architekta już na studiach, następnie czynnie działając jako Inżynier budowy i dotykając tego świata bezpośrednio.
Przeprowadzałam Odbiory mieszkań, do dziś prowadzę nadzory autorskie nad placem budowy co pozwala mi kontrolować cały proces od samego początku. Praca w programach AutoCad, ArchiCad, SketchUp, Photoshop wykorzystywana jest przeze mnie zarówno do projektowania architektonicznego ale także do projektowania stoisk wystawienniczych, projektowanie grafik reklamowych  czy identyfikacji wizualnych firm. Historia Autorskiej Pracowni Architektury narodziła się w trakcie tworzenia referatu Przestrzenie Ludzkiego Smaku dotyczącego korelacji wnętrz ze zmysłem smaku prezentowanego podczas konferencji na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu na temat Architektury wnętrz .
Od dziecka maluję i rysuję, miłośnik minimalizmu.