ARCHITEKCI - WROCŁAW
( kurs projektowanie wnętrz Wrocław )

kurs projektowanie wnętrz Wrocławmgr inż. arch. Elżbieta Orłowicz-El Mansour
Absolwentka Politechniki Wrocławskiej Wydziału Architektury i Urbanistyki oraz wcześniej Liceum Sztuk Plastycznych o profilu Meblarstwo Artystyczne. Od 2007 roku wpisana jest do rejestru osób posiadających uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w specjalności architektonicznej bez ograniczeń i od tego samego roku jest czynnym członkiem Dolnośląskiej Izby Architektów. Na co dzień projektuje używając oprogramowania Cad oraz SketchUp.
Bogate doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w renomowanych biurach architektonicznych a następnie prowadząc własną działalność. Podczas swojej drogi zawodowej zajmowała się zarówno dużymi obiektami użyteczności publicznej (Galeria Handlowa, Biurowce, Kompleks Uniwersytecki, Centrum Sztuki) często dedykowanych dla dużych instytucji, jak i małą architekturą czy indywidualnie projektowanym meblem.
Przy projektowaniu wnętrz dla klientów indywidualnych duży nacisk kładzie na to by wnętrze nie było anonimowe i jeśli to możliwe odzwierciedlało ducha właściciela. Osobiście uwielbia minimalizm zarówno w architekturze jak i wnętrzach ale nie stawia sobie ograniczeń i w pracy stara się wychodzić na wprost oczekiwań inwestora a każde nowe wyzwanie traktować jak przygodę i sposobność zdobycia ciekawych doświadczeń.