space
   
szkolenia projektowaniaPOWRÓT DO WYBORU TYPU KURSU

KURS ONLINE PROJEKTOWANIE WNĘTRZ
( szkolenie online projektowanie wnętrz )

Alternatywą dla naszych kursów stacjonarnych są kursy online, które są prowadzone na platformie ZOOM. Kursy realizowane są w postaci telekonferencji w trybie online na żywo z architektem prowadzącym w małych grupach.

Jest to wygoda forma szkolenia dla wszystkich osób, które nie chcą wychodzić z domu lub nie mają możliwości dojazdu na kurs do dużego miasta. W zaciszu domowym w wygodnych dla siebie warunkach oferujemy Państwu takie same rezultaty nauki jak na kursie stacjonarnym.

Kurs prowadzą nasi wykwalifikowani architekci, którzy cały czas pracują prowadząc kursy Online.
Każdy kurs online jest prowadzony przez 4 architektów, zatem zakres wiedzy i różnorodność podejścia do tematu jest bardzo obszerna.

PROGRAM   TERMINY   CENNIK

Kurs przebiega w następujący sposób:

1. Przed rozpoczęciem kursu otrzymują państwo przesyłkę kurierem na wskazany adres w której znajduje się nasz skrypt szkoleniowy oraz inne materiały potrzebne do realizacji kursu..
2. Teoria każdego kursu to materiały video i papierowe skrypty oraz książka przygotowane przez naszych architektów, odtwarzają je Państwo w domu o dowolnych godzinach, po każdym dziale są wyznaczane godziny spotkania z architektem na żywo z którym rozmawiamy o danym temacie, można zadawać pytania, prosić o wyjaśnienia jeśli jakieś tematy chcieliby państwo pogłębić.
Np. Oglądamy 6 godzinny materiał video nagranego szkolenia z architektem dotyczącego ergonomii, po odtworzeniu materiału na który mamy np. 3 dni dni logujemy się na platformie Trello do zadawania pytań, następnie otrzymujemy link do spotkania na platformie ZOOM i rozmawiamy na żywo np. 2 godziny z architektem w grupie do 15 osób.
3. Rysunki techniczne - przesyłamy materiały video jak wykonać rysunki i projekt mieszkania od A do Z, następnie przez cały tydzień codziennie rozmawiamy na żywo z architektem odnośnie wyjaśnień rysunku technicznego, np. w poniedziałek omawiamy zasady rysunku technicznego w salonie, we wtorek w kuchni, w środę w łazience, w czwartek w sypialni - w domu tworzymy dokumentację projektową, czyli wszystkie rysunki mieszkania i oddajemy je do sprawdzenia w formie zdjęć (nawet telefonem) architektowi, który na żywo wyjaśnia nam online co trzeba zmienić lub poprawić - dokładnie tak jak odbywa się to w sali szkoleniowej podczas zajęć stacjonarnych.
4. Program komputerowy jest realizowany całkowicie na żywo z architektem prowadzącym, gdzie udostępniamy mu swój ekran i na bieżąco jest on w stanie pomóc nam przy tworzeniu całego wnętrza i wizualizacji. Oczywiście po zakończonym kursie również otrzymują państwo materiały wideo całego szkolenia teoria + rysunek + program komputerowy tak, aby w domu móc ćwiczyć i jeszcze raz tworzyć kolejne projekty mieszkań przypominając sobie poszczególne etapy projektowania.
Kursy online są tańsze od kursów stacjonarnych, ponieważ nie ponosimy kosztów wynajmu i eksploatacji sali szkoleniowej, jest to jedyna różnica. Kursy Online są prowadzone przez cały rok, co dwa tygodnie rozpoczynamy nowy kurs!

Na zajęcia z programów komputerowych przygotuj:

• laptopa - sprawdź wymagania sprzętowe » TUTAJ
• myszkę i ładowarkę

        ZAPISZ SIĘ!