szkolenia projektowaniaPOWRÓT DO WYBORU TYPU KURSU

KURS ONLINE PROJEKTOWANIE WNĘTRZ
( szkolenie online projektowanie wnętrz )

Alternatywą dla naszych kursów stacjonarnych są kursy online, które są prowadzone na platformie ZOOM.
Kursy realizowane są w postaci telekonferencji w trybie online na żywo z architektem prowadzącym w małych grupach.
Jest to wygoda forma szkolenia dla wszystkich osób, które nie chcą wychodzić z domu lub nie mają możliwości dojazdu na kurs do dużego miasta. W zaciszu domowym w wygodnych dla siebie warunkach oferujemy Państwu takie same rezultaty nauki jak na kursie stacjonarnym.
Kurs prowadzą nasi wykwalifikowani architekci, którzy cały czas pracują prowadząc kursy Online.
Każdy kurs online jest prowadzony przez 4 architektów, zatem zakres wiedzy i różnorodność podejścia do tematu jest bardzo obszerna.
 
Kurs przebiega w następujący sposób:

1. Przed rozpoczęciem kursu otrzymują państwo przesyłkę kurierem na wskazany adres w której znajduje się nasz skrypt szkoleniowy, certyfikat oraz inne materiały potrzebne do realizacji kursu.

2. Teoria kadego kursu to materiały video i papierowe skrypty oraz książka przygotowane przez naszych architektów, odtwarzają je Państwo w domu o dowolnych godzinach, po każdym dziale są wyznaczane godziny spotkania z architektem na żywo z którym rozmawiamy o danym temacie, można zadawać pytania, prosić o wyjaśnienia jeśli jakieś tematy chcieliby państwo pogłębić.
Np. Oglądamy 6 godzinny materiał video nagranego szkolenia z architektem dotyczącego ergonomii, po odtworzeniu materiału na który mamy np. 3 dni dni logujemy się na platformie Trello do zadawania pytań, następnie otrzymujemy link do spotkania na  platformie ZOOM i rozmawiamy na żywo np. 2 godziny z architektem w grupie do 10 osób.

3. Rysunki techniczne - przesyłamy materiały video jak wykonać rysunki i projekt mieszkania od A do Z, następnie przez cały tydzień codziennie rozmawiamy na żywo z architektem odnośnie wyjaśnień rysunku technicznego - w domu tworzymy dokumentację projektową, czyli wszystkie rysunki mieszkania i oddajemy je do sprawdzenia w formie zdjęć (nawet telefonem) architektowi, który na żywo wyjaśnia nam online co trzeba zmienić lub poprawić - dokładnie tak jak odbywa się to w sali szkoleniowej podczas zajęć stacjonarnych.

4. Program komputerowy jest realizowany całkowicie  na żywo z architektem prowadzącym, gdzie udostępniamy mu swój ekran i na bieżąco jest on w stanie pomóc nam przy tworzeniu całego wnętrza i wizualizacji. Oczywiście po zakończonym kursie również otrzymują państwo materiały wideo całego szkolenia teoria + rysunek + program komputerowy tak, aby w domu móc ćwiczyć i jeszcze raz tworzyć kolejne projekty mieszkań przypominając sobie poszczególne etapy projektowania.

Kursy online są tańsze od kursów stacjonarnych, ponieważ nie ponosimy kosztów wynajmu i eksploatacji sali szkoleniowej, jest to jedyna różnica. Kursy Online są prowadzone przez cały rok!
 
Zapisy przyjmujemy przez zakładkę ZAPISY na stronie wybieramy opcje:
Miejsce szkolenia: *Online
Następnie wybieramy rodzaj kursu: np. KURS PROJEKTOWANIE WNĘTRZ 120 H

Terminarz szkoleń kliknij tutaj »

Do uczestnictwa w kursie potrzebny jest laptop lub komputer z wbudowanym mikrofonem lub słuchawki z mikrofonem, standardowa myszka oraz internet. Wygląda to w ten sposób, że o danej godzinie klikają państwo w przesłany link do aplikacji "Zoom" umożliwiającej prowadzenie telekonferencji podczas której architekt prowadzi szkolenie i może również wykonywać podgląd państwa ekranu i na bieżąco korygować pracę każdego uczestnika.
Podczas telekonferencji nie widać państwa twarzy ani pomieszczenia, widać tylko pulpity laptopów i wykonywaną pracę w programie.

Cennik szkoleń kliknij tutaj »

Podczas kursu online w części komputerowej przydatny jest dodatkowy monitor, telewizor lub laptop na którym możemy wyświetlać dodatkowy obraz pracy w programie komputerowym architekta prowadzącego szkolenie.

SketchUp wymagania systemowe :
https://www.procad.pl/autodesk/animacja-i-wizualizacja/sketchup-pro/wymagania/

Vectorworks wymagania systemowe:
https://drive.google.com/file/d/1dbxWD86-cyNvieo-blkqpA_BZsrdaZNC/view